KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 4413435

nr 441 3435

Blyerts

ca 30 st, Oscar Keen, 1800-tal

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 november 2006
kl 16:00:01